NIEWIERZPLOT.COM > Z KRAJU
Czy straszliwy kataklizm zmiażdży naród?

Do tragedii doszło na terenie województwa łódzkiego. Jako pierwszy z pomocą pośpieszył polski rząd, wygłosił oświadczenie, że brzydzi się kataklizmami i jak tak można. Do kondolencji przyłączył się także prezydent, który oświadczył, że on i tak o jeden więcej i że on chciał pierwszy, tylko był w poniedziałek w operze w Chandrze (to w Indiach) w towarzystwie i w tych nowych lakierkach w orzełki w koronie. Aha i że poszedł po olej do głowy i jak będzie trzeba, to rektyfikuje ten traktat i w ogóle o co tyle hałasu, daj spokój, będzie tłusto.

Zaiks zadeklarował, że jak ci ludzie nie mają dachów nad głową, to nawet nie szkodzi, bo koncerty plenerowe dają ogromną satysfakcję i że Największe Tuzy Sceny gotowe są zagrać, o ile Owsiak zbierze orkiestrę i kasę na opłacenie tantiem. Owsiak nic o tym nie wie, ale mowi, ze róbta co chceta.

Z kolei Justyna Steczkowska w ramach żałoby zaprzesta noszenia łupieżu. Łupież, zapytany o powyższe fakty nie chciał sypać, nawet pomimo gwarancji bezpieczeństwa, że włos mu spod głowy nie spadnie, no, ale nie to nie, co poczniesz.

Aha, z tym kataklizmem to na razie tak tylko sygnalizujemy temat, bo wciąż nie ustalono co właściwie się stało, ani nawet czy to dobrze czy źle. Na miejsce natychmiast udała się specjalna komisja śledcza złożona z reprezentantów mediów, którzy mają ocenić ile da się wyciągnać z zaistniałej sytuacji oraz opracować oficjalne stanowiska i materiały poglądowe zarówno dla strony rządowej jak i ugrupowań opozycyjnych. Premiera prezydenta i premiera już w najbliższy piątek, kiedy to okaże się, kto ma większe jaja i kto pierwszy nie ogłosi żałoby.

Jako media prawdziwie niezależne nie zostaliśmy zaproszeni do udziału w pracach komisji i tylko dlatego jesteśmy tak zgryźliwi.

Windy Weather
2009-11-07

Powiadom znajomego o tym artykule  |  Wykop tego newsa